Media Download Tracker (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: IP Address
be: IP Адрэса
