Media Download Tracker (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Media
ca: Multimèdia

en: Referrer
ca: Referència

en: IP Address
ca: Adreça IP
