Media Download Tracker (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: IP Address
eu: IP Helbidea
