Media Download Tracker (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: User
pt: Utilizador

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Referrer
pt: Referência

en: IP Address
pt: Endereço de IP
