Media Download Tracker (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Media
sk: Médiá

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: IP Address
sk: IP adresa
