Media duplicates (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: File
ru: Файл

en: Count
ru: Количество

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Bundles
ru: Наборы

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Entities
ru: Сущности
