Media duplicates (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: File
hi: फ़ाइल

en: Count
hi: गुणांक

en: Media
hi: मीडिया

en: Bundles
hi: बंडल

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
