Media duplicates (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: File
et: Manus

en: Count
et: Arv

en: Media
et: Meedia

en: Bundles
et: Kogumid

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Entities
et: Olemid
