Media Embed Extra (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: About
hu: Leírás

en: Embed media
hu: Média beágyazása
