Media Embed Extra (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: About
es: Acerca de

en: Embed media
es: Insertar medios
