Media Embed Extra (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um

en: Embed media
is: Fella inn margmiðlunarefni
