Media Embed Extra (1.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: About
no: Om

en: Embed media
no: Sett inn media

en: Embeds media items using a custom tag, <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. If used in conjunction with the 'Align/Caption' filters, make sure this filter is configured to run after them.
no: Sett inn medieelementer ved å bruke en egendefinert tagg, <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. Hvis denne brukes sammen med filterne 'juster/bildetekst', sørg for at dette filteret kjøres etter dem.
