Media Embed Extra (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: About
nl: Over

en: Embed media
nl: Media invoegen

en: Embeds media items using a custom tag, <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. If used in conjunction with the 'Align/Caption' filters, make sure this filter is configured to run after them.
nl: Voeg media-items in met een aangepaste tag: <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. In combinatie met de filters 'Uitlijnen/onderschrift', is het belangrijk deze filter erna te laten uitvoeren.
