Media entity (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (39 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: List
no: Liste

en: Description
no: Beskrivelse

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: View
no: Vis

en: Created
no: Opprettet

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Thumbnail
no: Miniatyrbilde

en: Now
no: Nå

en: Authoring information
no: Forfatterinformasjon

en: ago
no: siden

en: Changed
no: Endret

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Language code
no: Språkkode

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Create @name
no: Opprett @name

en: Bundle
no: Pakke

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Edit URL
no: Rediger URL

en: Date changed
no: Dato endret

en: Administer media
no: Administrer media

en: View media
no: Vis media

en: Add media
no: Legg til mediefil

en: Create media
no: Opprett media

en: Third party settings
no: Tredjepartsinnstillinger

en: Revision timestamp
no: Tidsstempel for revisjon

en: Field map
no: Feltkart

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
no: Loggoppføringen som forklarer endringer i denne revisjonen.

en: Update any media
no: Oppdater hvilken som helst media

en: Delete media
no: Slett media

en: Delete any media
no: Slett hvilken som helst media

en: Media entity settings
no: Innstillinger for medieenhet

en: Media name
no: Medianavn

en: Revision Log
no: Revisjonslogg

en: Media revisions
no: Mediaversjoner
