Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Now
be: Зараз

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.
