Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Bundle
eo: Fasko

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
