Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Now
eu: Orain

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: ago
eu: duela

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Asc
eu: Goraka
