Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: 1
ne: १

en: Bundle
ne: पोका

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
