Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Revision information
sl: Različice
