Media entity (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (62 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Now
sv: Nu

en: Provider
sv: Leverantör

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: ago
sv: sedan

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Administer media
sv: Administrera media

en: View media
sv: Visa media

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Create media
sv: Skapa media

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.

en: Revision timestamp
sv: Tidsstämpel för versionen

en: The time that the current revision was created.
sv: Tidpunkten då den aktuella versionen skapades.

en: Add media bundle
sv: Lägg till Media bundle

en: Delete media
sv: Radera media

en: No media bundle available. <a href="@link">Add media bundle</a>.
sv: Det finns ingen Media bundle. <a href="@link">Lägg till Media bundle</a>.

en: Media name
sv: Medianamn
