Media entity (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Now
gl: Agora

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: ago
gl: fai

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Create @name
gl: Crear @name

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?

en: Requires locale.module
gl: Precisa de locale.module

en: Add media
gl: Engadir media

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Revision timestamp
gl: Timestamp da revisión

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.
