Media entity (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
