Media entity (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Now
nn: No

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Create @name
nn: Lag @name

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar

en: - All -
nn: - Alle -
