Media entity (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Now
sk: Teraz

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: ago
sk: pred

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené

en: Save and unpublish
sk: Uložiť a nezverejniť

en: Save as unpublished
sk: Uložiť ako nezverejnené

en: Save and keep unpublished
sk: Uložiť a ponechať nezverejnené

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia

en: Media name
sk: Názov média
