Media entity (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Bundle
sr: Пакет

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
