Media entity (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Default options
bs: Defaultne opcije

en: Apply
bs: Primjeni

en: Language settings
bs: Jezičke postavke
