Media entity (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: - All -
ug: ھەممىسى
