Media entity (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Default options
km: ជម្រើស​លំនាំដើម

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា
