Media entity (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Now
el: Τώρα

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Save and publish
el: Αποθήκευση και δημοσίευση

en: Save and keep published
el: Αποθήκευση και διατήρηση δημοσίευσης

en: Save and unpublish
el: Αποθήκευση και άρση δημοσίευσης

en: Save as unpublished
el: Αποθήκευση ως μη δημοσιευμένο

en: Save and keep unpublished
el: Αποθήκευση και διατήρηση ως μη δημοσιευμένο

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.
