Media entity (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Created
hu: Létrehozva

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Publisher ID
hu: Kibocsátó azonosítója

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Now
hu: Most

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: ago
hu: óta

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Changed
hu: Módosítva

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Default options
hu: Alapértelmezés szerinti lehetőségek

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: media
hu: média

en: Administer media
hu: Média adminisztrációja

en: View media
hu: Média megtekintése

en: Requires locale.module
hu: A <em>Locale</em> modul szükséges

en: Add media
hu: Média hozzáadása

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Save and publish
hu: Mentés és publikálás

en: Create media
hu: Média létrehozása

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
hu[0]: %type típust 1 tartalom használja jelenleg a webhelyen. A tartalomtípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó tartalmat.
hu[1]: %type típust @count tartalom használja jelenleg a webhelyen. A tartalomtípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó tartalmat.

en: Revision timestamp
hu: Változat időbélyege

en: Field map
hu: Mező térkép

en: Save and keep published
hu: Mentés és megtartás közzétettként

en: Save and unpublish
hu: Mentés és elrejtés

en: Save as unpublished
hu: Mentés rejtettként

en: Save and keep unpublished
hu: Mentés és megtartás rejtettként

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
hu: Az e változat módosításait ismertető naplóbejegyzés.

en: Whether a new revision should be created by default
hu: Alapértelmezetten készüljön-e új változat

en: Media entity
hu: Média entitás

en: Add media bundle
hu: Médiaköteg hozzáadása

en: Update any media
hu: Bármely média szerkesztése

en: Delete media
hu: Média törlése

en: Delete any media
hu: Bármely média törlése

en: Media name
hu: Média neve

en: Media revisions
hu: Média változatok

en: Queue thumbnail downloads
hu: Előnézetek letöltésének várakozási sorba állítása

en: Deleted @count media translations.
hu: @count médiaelem-fordítás törölve.

en: Save media
hu: Média mentése

en: Thumbnail downloader
hu: Előnézet letöltő

en: Publish media
hu: Média közzététele

en: Unpublish media
hu: Média elrejtése

en: - Skip field -
hu: – Mező kihagyása –
