Media entity (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Default options
bg: Опции по подразбиране

en: Language code
bg: Код на език

en: Language settings
bg: Настройки на език
