Media entity (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు
