Media entity (8.x-2.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Name
be: Імя

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Authored on
be: Дата:

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
