Media entity (8.x-2.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
