Media entity (8.x-2.0-beta4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Media
oc: Mèdia

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
