Media entity (8.x-2.0-beta4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi
