Media entity (8.x-2.0-beta5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
