Media entity (8.x-2.0-beta6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Authored by
gl: Creado por

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
