Media entity (8.x-2.0-beta7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Name
az: Ad

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
