Media entity (8.x-2.0-beta7) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Name
no: Navn

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Thumbnail
no: Miniatyrbilde

en: Authored on
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Delete media
no: Slett media

en: Save media
no: Lagre media

en: Publish media
no: Publiser media

en: Unpublish media
no: Avpubliser media

en: The user ID of the author.
no: Forfatterens bruker-ID.

en: The thumbnail of the media item.
no: Miniatyrbildet til medieelementet.

en: The time the media item was created.
no: Tidspunktet da medieelementet ble opprettet.

en: The time the media item was last edited.
no: Tidspunktet da medieelementet ble sist endret.
