Media Entity Actions (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Delete media
es: Eliminar medios

en: Save media
es: Guardar medio

en: Publish media
es: Publicar medio

en: Unpublish media
es: Medio no publicado
