Media Entity Actions (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Media
et: Meedia

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Save media
et: Salvesta meedia

en: Publish media
et: Avalda meedia

en: Unpublish media
et: Avaldamata meedia
