Media Entity Actions (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Delete media
ru: Удалить медиа

en: Save media
ru: Сохранить медиа

en: Publish media
ru: Публиковать медиа

en: Unpublish media
ru: Снять с публикации медиа
