Media Entity Actions (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia

en: Save media
ca: Desa mèdia

en: Publish media
ca: Publica mèdia

en: Unpublish media
ca: Retira mèdia
