Media Entity Actions (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Media
tr: Medya

en: Delete media
tr: Ortamı sil

en: Save media
tr: Ortamı kaydet

en: Publish media
tr: Ortamı yayımla

en: Unpublish media
tr: Ortamı yayından kaldır
