Media Entity Actions (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Media
hi: मीडिया

en: Delete media
hi: मीडिया को हटा दें

en: Save media
hi: मीडिया को संरछित करे

en: Publish media
hi: मीडिया प्रकाशित करें

en: Unpublish media
hi: मीडिया को अप्रकाशित करें
