Media entity audio (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Media
vi: Phương tiện

en: The directory %directory does not exist.
vi: Thư mục %directory không tồn tại.

en: Allowed extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: The directory %directory is not writable.
vi: Thư mục %directory là không thể ghi.
