Media entity audio (8.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Audio
ar: الصوت

en: Media
ar: ميديا

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.
