Media Entity Browser (3.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Name
am: ስም

en: Published
am: የታተመ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር
