Media Entity Browser (3.0.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: True
ca: Cert

en: Published
ca: Publicat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Select media
ca: Selecciona mèdia

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Name (A-Z)
ca: Nom (A-Z)

en: Name (Z-A)
ca: Nom (Z-A)
